Forum

فروش رنگ نانو عایق ...
 
Уведомления
Очистить все
فروش رنگ نانو عایق رطوبتی و حرارتی با قیمت ارزان
فروش رنگ نانو عایق رطوبتی و حرارتی با قیمت ارزان
Группа: Зарегистрирован
Присоединился: 2021-10-12
New Member

Обо мне

parsikco.com - https://parsikco.com/.

دقیقا مانند یک سطح شیشه ای، شما زمانی که مقداری آب را روی سطح شيشه می ریزید این سیال روی شیشه با سرعت بیشتر و همچنین حجم بالا حرکت می کند و در کمترین زمان می تواند کل سطح شیشه را در بر بگیرد. عایق رطوبتی قیری را می توان در مناطقی که دارای اثرات شدید قلیایی هستند استفاده کرد بنابراین مکانیزم پوشش دهی آن ها اثرات مثبت قابل توجه ای روی فلزات، چوب، بتن و همچنین مخازن دارای آب شرب خواهد داشت. در یک محیط با شرایط پر تنش و سخت می توان این محلول ها را پس از بکارگیری برخی پرایمرهای رنگی جهت افزایش دوام لایه های بالاتر استفاده کرد که سبب می شود در طولانی مدت سطح زیرین از هرگونه خوردگی محافظت شوند. قطعاً نحوه ی آماده سازی سطح می تواند در روند پوشش دهی عايق رطوبتی قیری موثر باشد بنابراین قبل از قرار دادن این مواد روی سطح، بخشی از تمرکز خود را بر هموار و همچنین مسطح کردن بستر کار قرار دهید تا لایه های رنگ بخوبی روی آن بنشیند.

 

 

سطح پوشش دهی عایق رطوبتی قیری بسیار وسیع است زیرا شما می توانید با حداقل مقدار یک مساحت حداکثری را رنگ آمیزی کنید اما بنا به یک قاعده ی کلی برای سطوح فلزی و همچنین سطح بسترهای بتنی مسطح و هموار این مقدار برابر ۱۰ متر مربع به ازای هر لیتر از این محلول قیری می باشد. یکی از این ایده ها استفاده از لایه های ورقی بسیار نازک آلومینیومی می باشد که روی سطوح عایق رطوبتی واقع در پشت بام قرار میگیرد و باعث می شود که نور خورشید به طور کامل باز تابش شود. ولیکن پس از استفاده از عایق رطوبتی RCI یکی از بهترین راه حلهای ارائه شده جهت رفع مشکل پیش آمده در آب بندی پشت بام ها استفاده از فیلم آماده عایق رطوبتی MCI یا RCI است. با توجه به اینکه قیر هنگامی که در راه سازی یا در ایزولاسیون پشت بام ها به مصرف می رسد، محفوظ نبوده و همواره تحت تأثیر عوامل جوی قرار می گیرد، بنابراین در انتخاب قیرهای مورد استفاده در ایران باید از قیر متناسب با آب و هوای منطقه استفاده کرد. درجه سانتیگراد قابل استفاده است و ضد رطوبت بوده و از نفوذ آب به داخل وسایل بسته بندی شده جلوگیری می کند، در مقابل عوامل مخرب و خورنده شیمیایی مانند اکسیژن، اسیدهای رقیق و حلال ها مقاومت خوبی دارد.

 

 

بنابراین باید در این باره چاره ای بیاندیشیم که با کمترین هزینه از عایق رطوبتی خود در مقابل عوامل محیطی محافظت کنیم. البته اگر غلظت رنگ را کمی رقیق تر کنیم می توانیم از دستگاه های اسپری کننده نیز برای داشتن یک کاربری بی نظیر در فرآیند پوشش دهی خود بکار بگیریم. هیچگاه این تصور را نداشته باشید که اگر روی سطوح ترک خورده یا خراب از عایق رطوبتی استفاده کنید باعث ترمیم آن ها خواهید شد، این یک تفکر کاملاً اشتباه است زیرا ماهیت مصالح ساختمانی با محلول های رنگی با یکدیگر بسیار تفاوت دارند. البته استحکام سطح بستر شما نیز بسیار در افزایش طول عمر عایق رطوبتی تأثیر خواهد داشت زیرا یک سطح کاملا صاف و دارای بتن مستحکم کاملاً با یک سطح قدیمی ترک خورده متفاوت است بنابراین در وحله ی اول سعی کنید کلیه ی نواقص موجود در سطح بتن را ترمیم و در صورت لزوم بازسازی مجدد انجام دهید تا محلول های عایق رطوبتی به خوبی روی سطوح بنشینند. اين پوششها که نسبتاً جديدند، لايههای پیش ساختهای هستند كه معمولاً از پشم شيشه و پلی استر ساخته شده و هر لايه از هر دو طرف با قير پوشيده شده است.

 

 

یکی دیگر از مزایای آن حساسیت زا نبودن عایق های ایکس پی اس است. یکی از مزایای این عایق این است که می توان گوشه ها را به طور مساوی پوشاند. این عایق ها به علت اینکه در ساخت آنها لایه ای از پلی استر استفاده شده مقاومت بالایی در برابر انبساط و انقباض دارند. قطعاً به مرور زمان اشعه ی ماورا بنفش یا UV که همه روز روی عایق رطوبتی ساطع می شود می تواند ساختار مولکولی لایه های رنگ را شکننده و از هم بگستراند. عایق رطوبتی که برای جلوگیری از نفوذ آب در استخرها ، سقف ها و سرویس های بهداشتی و دیواره ها انجام میشود معمولا از میعانات نفتی مانند قیر و ایزوگام و چسب های صنعتی و .. تولید می شوند. عایق استخری، رنگی بر پایه رزین آکریلیک پایه آب است که بهمنظور آببندی بهبود یافته و با پر کردن ترکهای مویی، پوششی یک پارچه را برای ایزولاسیون سطوحی که در مجاورت دائم آب و رطوبت هستند ایجاد میکند. همان طور که می دانید سطوح پشت بام در طول روز متحمل گرمای بسیار زیادی از جانب نور خورشید هستند که مستقیما به سطح و بام و هر آنچه به عنوان پوشش روی این سطوح استفاده می کنیم در حال تابیدن است.

Местоположение

Род деятельности

parsikco.com
Социальные сети
Активность участников
0
Сообщения на форуме
0
Темы
0
Вопросы
0
Ответы
0
Комментарии к вопросам
0
Лайк
0
Полученные одобрения
0/10
Рейтинг
0
Записи блога
0
Комментарии блога
Поделиться: